Breadcrubs

HAKKIMIZDA

Firmamız Türkiye'de çok sık görülmeyen, 35 yılı aşkın bir süreklilik ve köklü bir ticaret anlayışı ile oluşan bir aile şirketidir.

Kurucumuz ilk olarak 1984 yılında piyasada hizmet vermeye başlamış ve 2. kuşak kurucumuz ile birlikte, engin iç ve dış piyasa tecrübesi ile şirketimizi daha ileri taşımıştır.

Sektördeki lider ve örnek konumunu korumak ve ileriye götürmek Ana Misyonumuzdur...

Her gün işbaşında olan ve yoğun çaba ile Şirketi yöneten, birinci ve ikinci nesil olarak sektörümüzde daha sağlam yapılar, gülen yüzler yaratmak ve hizmet kalitemizi arttırmak ise Ana Vizyonumuzdur.

İnsan hayatı ve yatırımcı firmalara; yenilikçi ve sağlam yapılarımızı, müşteri odaklı sorumluluk bilincimizle çelik konstrüksiyon sektöründe liderliğimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Hedefimiz daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktadır.

SAYGILARIMIZLA...

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ YERLER

YURTİÇİ Faaliyetlerimiz;

Firmamız tarafından faaliyet gösterdiğimiz bütün işlerimizi, bulunduğumuz bölge itibarı ile Adana, Mersin gibi illerimiz başta olmakla beraber, Türkiye'nin de her İl'ine hizmet vermekteyiz..

YURTDIŞI Faaliyetlerimiz;

Firmamız tarafından faaliyet gösterdiğimiz bütün işlerimizi, Yurtdışında da sunmaktadır. Firma olarak, şu ana kadar Irak, Türkmenistan, Azerbaycan, Romanya, Makedonya gibi Ülkeler'e Çelik Konstrüksiyon hizmeti verdik ve vermeye de devam ediyoruz.